Foto-Wspomnienia

Switch to desktop Register Login

Fotograf Nowy Sącz, fotografia ślubna Nowy Sącz

Jak wygląda plener ?

Witam Was wszystkich!

Od pewnego czasu wszystkie pary jakie się ze mną kontaktują pytają o plener ślubny, który najczęściej odbywa się po weselu. Pytania są różne, dotyczą zdjęć, miejsc plenerowych, logistyki i wielu innych rzeczy. Dlatego postanowiłem opisać na blogu jak plener ślubny wygląda z mojej strony.

Pierwsza i wydaje mi się jedna z najważniejszych spraw to termin pleneru. Przeważnie jest to środek tygodnia po weselu (okolice wtorku lub środy), jesteście już zrelaksowani i wyspani po weselu, znikają objawy zmęczenia i stresu, mamy czas tylko i wyłącznie dla siebie. Również nie musimy już uważać na suknię ślubną, która może na plenerze się ubrudzić. Moją dewizą jest, aby zdjęcia plenerowe były różnorodne, tak więc zawsze jedziemy w kilka miejsc, każde ujęcie jest inne i posiada inny klimat, chyba że jedziemy w Tatry lub w jakieś dedykowane miejsce, które sobie ustalamy. Również transport ma znaczenie, ponieważ czasami jedziemy dalej niż okolice Nowego Sącza, zawsze jedziemy moim samochodem, co pozwala na zdjęcia w różnych porach dnia. Zawsze biorę pod uwagę preferencje Pary Młodej jeśli chodzi o rodzaj pleneru, jednak również posiadam wiele pomysłów i miejsc na zdjęcia.

Każdy plener jest niezapomnianą przygodą dla Was i dla mnie, zdjęcia są cudowną pamiątką na lata, a jeśli macie niepowtarzalne pomysły na zdjęcia, to jest to jedyny moment, aby pomysły te zrealizować.

Zapraszam Wszystkich do odwiedzenia zakładki Plener w galerii ślubnej, a jeśli macie pomysły, które chcielibyście zrealizować, to zapraszam do zakładki Kontakt.

 

 Fotograf Nowy Sącz - jakość i pamiątka na lata!

Poprawiono: niedziela, 18, czerwiec 2017 08:58

Odsłony: 9735

Sesja z Moniką kuszyńską

Sesja z Moniką Kuszyńską, byłą wokalistką Varius Manx

W lutym miałem zaszczyt pracować z Moniką Kuszyńską, która przyjechała na koncert do Starego Sącza na zaproszenie stowarzyszenia Sursum Corda. Materiał zdjęciowy obejmował koncert, fotorelację z planu zdjęciowego w Miasteczku Galicyjskim, oraz sesję zdjęciową, którą miałem zaszczyt wykonać.

Zdjęcia możecie zobaczyć po kliknięciu w ten link:

http://foto-wspomnienia.blogspot.com/p/monika-kuszynska.html

 

 

Poprawiono: wtorek, 26, marzec 2013 17:43

Odsłony: 1456

Zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne - jedyna pamiątka na lata

 

      Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne w życiu są drobiazgi. Fotografia ślubna wydawałoby się jest jednym z tych drobiazgów, które należy ująć w budżecie weselnym, jednak nie najważniejszą. Przecież są ważniejsze rzeczy do kupienia lub wynajęcia (zespół muzyczny, limuzyna, suknia ślubna itp.). Fotograf często jest odkładany na sam koniec, bo często jakiś wujek lub ciocia pstryknie kilka zdjęć z kościoła, wesela. Jednak zastanówmy się, co tak naprawdę pozostanie dla nas na przyszłość. Suknia ślubna - często pozostaje w szafie na długi czas lub na zawsze, garnitur - można go zawsze gdzieś jeszcze użyć i ... tak! Wasze zdjęcia ślubne. To jest tak naprawdę jedyna pamiątka, która będzie Wam przypominać o tym cudownym dniu, o tych emocjach jakie Wam towarzyszyły i będziecie do niej wracać latami.  Sprawcie, aby Wasze dzieci i wnuki mogły kiedyś z Wami razem usiąść i posłuchać opowieści i wspomnień z Waszego ślubu i wesela, zwariowanego i niepowtarzalnego pleneru ślubnego, który na zawsze zostanie w Waszej pamięci.

Fotografia ślubna ma to do siebie, że nie każdy fotograf potrafi w szczególny i odpowiedni sposób pokazać jak pięknie i wyjątkowo wyglądaliście tego dnia, nie każdy jest w stanie uwiecznić wzruszenie Wasze i Waszych bliskich, jednak są i tacy, którzy doskonale uwiecznią wszystko to co powinno znajdować się na jedynej pamiątce z Waszego ślubu - zdjęciach ślubnych.

 

 

Zapraszam również na  www.foto-wspomnienia.blogspot.com 

Poprawiono: poniedziałek, 11, marzec 2013 10:28

Odsłony: 1651

Foto-wspomnienia © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version