Foto-Wspomnienia

Switch to desktop Register Login

Jak wygląda plener ?

<

Witam Was wszystkich!

Od pewnego czasu wszystkie pary jakie się ze mną kontaktują pytają o plener ślubny, który najczęściej odbywa się po weselu. Pytania są różne, dotyczą zdjęć, miejsc plenerowych, logistyki i wielu innych rzeczy. Dlatego postanowiłem opisać na blogu jak plener ślubny wygląda z mojej strony.

Pierwsza i wydaje mi się jedna z najważniejszych spraw to termin pleneru. Przeważnie jest to środek tygodnia po weselu (okolice wtorku lub środy), jesteście już zrelaksowani i wyspani po weselu, znikają objawy zmęczenia i stresu, mamy czas tylko i wyłącznie dla siebie. Również nie musimy już uważać na suknię ślubną, która może na plenerze się ubrudzić. Moją dewizą jest, aby zdjęcia plenerowe były różnorodne, tak więc zawsze jedziemy w kilka miejsc, każde ujęcie jest inne i posiada inny klimat, chyba że jedziemy w Tatry lub w jakieś dedykowane miejsce, które sobie ustalamy. Również transport ma znaczenie, ponieważ czasami jedziemy dalej niż okolice Nowego Sącza, zawsze jedziemy moim samochodem, co pozwala na zdjęcia w różnych porach dnia. Zawsze biorę pod uwagę preferencje Pary Młodej jeśli chodzi o rodzaj pleneru, jednak również posiadam wiele pomysłów i miejsc na zdjęcia.

Każdy plener jest niezapomnianą przygodą dla Was i dla mnie, zdjęcia są cudowną pamiątką na lata, a jeśli macie niepowtarzalne pomysły na zdjęcia, to jest to jedyny moment, aby pomysły te zrealizować.

Zapraszam Wszystkich do odwiedzenia zakładki Plener w galerii ślubnej, a jeśli macie pomysły, które chcielibyście zrealizować, to zapraszam do zakładki Kontakt.

 

 Fotograf Nowy Sącz - jakość i pamiątka na lata!

Foto-wspomnienia © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version