Poznajmy się

Nazywam się Filip Kałużny i mieszkam w Nowym Sączu. Jako fotograf  Nowy Sącz, prowadzę swoją działalność głównie na terenie powiatu nowosądeckiego, oraz na terenie małopolski. Mój styl fotografowania jest określany jako typowo reportażowy, ponieważ fotograf ślubny Nowy Sącz powinien pozostać niezauważony, jednak zdjęcia ślubne powinny odzwierciedlać Wasze uczucia i emocje. Plenery ślubne są przygotowywane bezpośrednio pod każdego klienta, są połączeniem wyjątkowych miejsc i ujęć. Jako świadomy fotograf Nowy Sącz, który chce aby Wasze zdjęcia ślubne były naturalne i wyjątkowe, zawsze staram się maksymalnie wykorzystać  światło zastane, czyli jak najmniej używać lampy błyskowej, co pozwala uniknąć sztucznych cieni, przez co zdjęcia są bardzo naturalne i plastyczne.

Ślub to zawsze wzruszająca, doniosła i bardzo ważna uroczystość rodzinna. To wydarzenie ponadczasowe i niecodzienne. Młode pary pragną mieć ze swojego ślubu pamiątkę, która jest jedyną rzeczą jaka pozostaje na lata i przypomina Wam o tym wyjątkowym dniu. Dlatego piękne zdjęcia ślubne i profesjonalny fotograf ślubny Nowy Sącz są gwarancją wyjątkowych wspomnień.

 

Pracuję na terenie: Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice, Kraków, Bochnia, Brzesko, małopolska, cała Polska

fotograf Nowy Sącz, fotografia Nowy Sącz, fotografia ślubna Nowy Sącz, zdjęcia ślubne Nowy Sącz

 

Zapraszam wszystkie pary do współpracy, którym zależy na jakości, oraz wiedzą, że fotografia ślubna to wyjątkowa dziedzina fotografii.