Oferta

Dzień ślubu i wesela jest wyjątkowy, podobnie jak każda sesja ślubna w Nowym Sączu, w której uczestniczyłem jako fotograf. Dlatego realizując zlecenia dla poszczególnych par, dbam o ściśle indywidualne podejście do powierzonego mi zadania. Wsłuchuję się w oczekiwania i potrzeby Młodych, podpowiadam różne rozwiązania. Wszystko to sprawia, że zdjęcia ślubne są piękną pamiątką z tej niepowtarzalnej chwili. Jeśli i Wy poszukujecie zawodowca, który uwieczni unikalne momenty życia na fotografiach – zachęcam do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Sesja ślubna dostosowana do Twoich oczekiwań.

Jako zawodowy fotograf ślubny mam bogate doświadczenie w realizacji sesji podczas ślubów i wesel. Uczestniczę w tych wydarzeniach, ale jednocześnie pozostaję dyskretny. Chwytam na zdjęciach najistotniejsze chwile, nie narzucając się Wam i Waszym gościom swoją obecnością. Dzięki temu utrwalam najprawdziwsze emocje, momenty wzruszenia i radości, tworząc pamiątki, do których z ochotą będziecie wracać przez wiele lat. Fotografia weselna to dla mnie nie tylko zadanie do zrealizowania. To także pasja, jaką pragnę się dzielić z Klientami, dostarczając im albumy skrojone pod ich oczekiwania.

Do wyboru są 3 pakiety. W ramach najszerszego, Złotego, towarzyszę Młodym od momentu przygotowań aż do około godziny 1 w nocy, łapiąc najbardziej ulotne i najważniejsze chwile. Ponadto oferuję sesje plenerowe w inny dzień, aż 150 zdjęć dla Młodych, dwa minialbumy dla rodziców i wiele więcej.

Jeśli szukacie fotografa, który sprawi, że każda fotografia ślubna z Waszego wesela będzie poruszała i budziła żywe wspomnienia – zachęcam do kontaktu.

Fotografia ślubna Nowy Sącz, fotograf Nowy Sącz, zdjęcia ślubne