Poznajmy się

Nazywam się Filip Kałużny i mieszkam w Nowym Sączu. Jako fotograf, prowadzę swoją działalność głównie na terenie miast takich jak: Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice, Tarnów, Kraków oraz okolic. Fotografią ślubną zajmuję się od 2012 roku, przez ten czas zdążyłem poznać wszystkie tajniki związane z tym szczególnym rodzajem fotografii. Mój styl fotografowania jest określany jako typowo reportażowy, ponieważ fotograf powinien pozostać niezauważony, jednak zdjęcia ślubne powinny odzwierciedlać Wasze uczucia i emocje, które towarzyszą Wam w tym pięknym dniu. Plenery ślubne są przygotowywane bezpośrednio pod każdego klienta, są połączeniem wyjątkowych miejsc i ujęć. Jako świadomy fotograf, który chce aby Wasze zdjęcia ślubne były naturalne i wyjątkowe, zawsze staram się maksymalnie wykorzystać  światło zastane, czyli jak najmniej używać lampy błyskowej, co pozwala uniknąć sztucznych cieni, przez co zdjęcia są bardzo naturalne i plastyczne.

Ślub to zawsze wzruszająca, doniosła i bardzo ważna uroczystość rodzinna. To wydarzenie ponadczasowe i niecodzienne. Młode pary pragną mieć ze swojego ślubu pamiątkę, która jest jedyną rzeczą jaka pozostaje na lata i przypomina Wam o tym wyjątkowym dniu. Dlatego piękne zdjęcia ślubne i profesjonalny fotograf ślubny są gwarancją wyjątkowych wspomnień.

Zapraszam wszystkie pary do współpracy, którym zależy na jakości, oraz wiedzą, że fotografia ślubna to wyjątkowa dziedzina fotografii.

Zdjęcia ślubne Nowy Sącz, fotograf Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice, Kraków, Tarnów – postaw na jakość i piękną pamiątkę!